strony www pabianice

Zadzwoń: +48 515 401 297

STREFA TWORZENIA:

Jesteśmy Agencją Reklamową zajmującą się tworzeniem stron www, sklepów internetowych, serwisów internetowych, szablonów allegro, reklam zewnętrznych, identyfikacji wizualnej Firm.

Jeśli nie chcecie Państwo biegać po wielu firmach i agencjach w poszukiwaniu różnych wykonawców logo, wizytówek, ulotek, strony bądź sklepu internetowego, reklamy na aucie firmowym - nasza oferta jest skierowana właśnie dla Was. Strefa Tworzenia jest miejscem w którym zostaniecie Państwo obsłużeni kompleksowo, dzięki czemu zaoszczędzicie swój cenny czas.


Dlaczego STREFA TWORZENIA?

Dlaczego my?

Ponieważ każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem do którego podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Nasza wiedza z zakresu reklamy, projektowania graficznego, programowania, psychologii reklamy i marketingu umożliwia nam wykonanie każdego zadania jakie zostanie nam powierzone.
Dokładamy wszelkich starań, aby dać Państwu radość i zadowolenie ze współpracy z nami.

Jak działamy?

Jak działamy?

Na początku poznajemy i określamy Państwa potrzeby a także branżę w której Państwo działacie. Nasi konsultanci mogą również pomóc Państwu w doborze funkcjonalności oraz niezbędnych opcji które są przydatne w Państwa branży. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie przez nas badania rynku oraz zaplanowanie kroków działania.

Kroki powstawania projektu

Poszczególne kroki powstawania projektu:

Na wykonanie projektu graficznego przewidujemy do 7 dni. Do projektu możecie Państwo zgłaszać swoje uwagi, dzięki czemu również bierzecie udział w procesie projektowania.
W przypadku stron www i sklepów internetowych, na prace programistyczne przewidujemy od ok. 10 dni. Dla materiałów reklamowych - do 7 dni na wydruk.

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości:

Na wszystkie usługi dajemy gwarancję zadowolenia z naszych usług. Na każdym etapie prac jesteśmy do Państwa dyspozycji oraz służymy fachowym doradztwem. Dodatkowo, możecie Państwo liczyć na gwarancję wykonanych stron, sklepów internetowych etc. Zapraszamy serdecznie do współpracy.